Nejnovější recenze ze sekce Přenosné DVD a Blu-Ray přehrávače

super

Ověřený zákazník Elektro Oáza Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. února 2020

Zakoupeno v Elektro Oáza

• DVD přehrávač i přenosná mini TV v jednom prakticky za cenu jednoho samostatného výrobku v celkem slušné kvalitě.

Zatím vyzkoušeny základní funkce. Ty fungují, ale přístroj toho umí o hodně víc, chvílí mi to bude trvat, než se s tím naučím pořádně zacházet, a asi ani všechny funkce nevyužiji. :-)

gahurmedia gahurmedia

Přidáno: 6. února 2020

• Produkt mě překvapil
  • Má skvělé funkce, hodí se na cestování autem
  • Je kvalitní a cenově odpovídá

Jiří Jouda Jiří Jouda

Přidáno: 3. února 2020

• Relativně malý .
  • Univerzální přehrávač mnoha formátů .
  • Televize také " bere " programy jako velká televize .
  • Tlačítka by mohla vydávat menší hluk .
  • Anténka je spíše jako doplněk .

Nečekaně pěkný obraz , zvuk by mohl být lepší . Dodávaný batůžek je celkem k ničemu , mě to nevadí , stejně bude přehrávač na stole . Přesto bych jej doporučil každému .
Za cenu cca 2 300 korun je to velmi dobrý stroj .

Ověřený zákazník Elektro Oáza Ověřený zákazník

Lehký,snadno přenosný.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2020

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Zatím málo zkušeností. Přehravač mám 2 dny.

Přidáno: 9. ledna 2020

• Duální systém
  • Nepřehrává všechny formáty - není avi jako avi, mp4 jako mp4..
  • Po několika minutách nečinnosti se přístroj sám vypne a musí se načíst DVD od začátku
  • Nemožnost přehrávat na každém zařízení jiný film
  • Nabíjení v autě pouze přes zapalovač
  • Chybí nabíjení do auta přes USB

DVD přehrává dobře, ale problém je s filmy na SD kartě nebo USB.

Přidáno: 7. ledna 2020

Zakoupeno v Electro World

• s DVD přehrávačem jsem spokojená
  • lze pouštět i televizi
  • pěkný obraz
  • jednoduché ovládání
  • dálkový ovladač
  • dobrá cena
  • zboží doporučuji dalším zákazníkům

Přidáno: 7. ledna 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi dobrá kvalita výrobku za rozumnou cenu, jednoduchá obsluha. S výrobkem jsem spokojena.

Přidáno: 2. ledna 2020

Zakoupeno v Electro World

Produkt jsem vybral podle technického popisu výrobku.Vše jsem vyzkoušel,kromě připojení naDVBT 2.Četl jsem v recenzi,že DVBT 2 půjde připojit až bude toto vysílání v provozu.
Tento produkt je poměrně na dost vysoké úrovni zpracování.Cenově hodnotím produkt střední cenovou třídu.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• Špičkový výrobek s mnoha funkcemi.Jen jsem musel dokoupit směrovou anténu.Ve městě je asi přiložená anténa dostačující.U nás bohužel ne,ale jinak super.Maximální spokojenost.

Jsem rád,že jsem šel do tohoto výrobku.Opravdu kvalitana na místě.Mohu bez obav doporučit.

Ověřený zákazník MALL.CZ Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. prosince 2019

• Funkčnost na 1*

Výborný výrobek za bezkonkurenční cenu!!!

Denver MT-1083NB

Denver MT-1083NB

Přidáno: 22. prosince 2019

Zakoupeno v Electro World

• jednoduché ovládání, velká obrazovka, cena

Přidáno: 9. prosince 2019

• Vše funguje jak má

Přidáno: 20. listopadu 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

zatím nevyzkoušeno,je to vánoční dárek.

Soundmaster PDB1960

Soundmaster PDB1960

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. listopadu 2019

• TV
  • Vše ostatní

Komě TV téměř nic nefunguje tak, jak by mělo. Přehrávání vlastních vypálených DVD, hlavně RW je otázkou štěstí a náhody. Jednou je přístroj přehraje, podruhé ten samý disk už nepřehraje a když ano, zamrzá a pak za poměrně dlouhou dobu poskočí o kus filmu dál, je slyšet mechaniku jak stále vyhledává a neví si rady. Upozorňuji že disky jsou nové a ověřené vypálení souborů diagnostickým programem. V jiných přístrojích tytéž nahrané disky fungují bezvadně a totéž platí i u přehrávání medií z USB. Nepřehraje ani uvedené soubory v technických parametrech, v jiných přístrojích tytéž soubory uložené na tomtéž USB flash disku přehraje a co se týče nahrávání TV pořadu platí obdobné. Chvilku nahrává, poté se nahrávání samo ukončí, jen málokdy se podaří nahrát pořad celý a dokonce se mi stalo, že mi to zlikvidovalo soubory, které jsem měl uložené a přepsalo je do nějakého záhadného formátu, v názvech těch souborů se objevily klikyháky a nešly spustit ani v PC. Flashku jsem musel formátovat, ale hlavně jsem přišel o cenné záznamy. Dále v menu a programových průvodcích je text sotva čitelný, písmo je ve velmi špatném rozlišení, člověk musí doslova luštit, co je tam napsáno. S postupem času se stav přístroje neustále zhoršuje, asi jako když se sjíždějí pneumatiky u automobilu, zkrátka umírá, ale příliš rychle.S reklamací jsem si ani "neškrtnul", poslali mi přístroj zpět bez jakéhokoliv zásahu, že prý žádná závada nebyla zjištěna. Takže vyhozené peníze, přístroj jsem kupoval před rokem, když ještě stál 5.049,-Kč. Už z toho je patrné, že přístroje honem rychle zlevnily aby se jich co nejrychleji zbavily, bohužel ke škodě zákazníků.

Nekupovat, nekupovat, nekupovat!!!
Zklamaný zákazník
Jaroslav Přibyl, Náchod, tel. 603532487

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2019

Zakoupeno v Elektrochram

Obrazovky jsou super. Pořídili jsme je dětem do auta na delší cesty a opravdu je to zabaví. Vhodné i pro jedno dítě. Výhodou je ovládání ovladačem. Dostačující jsou i pásky na uchycení, které jsou v příslušenství.

Přidáno: 10. listopadu 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Trochu složitá manipulace prostarší osoby. Tlačítka jsou dost ztuha a chce to rychlejší reakce, které tyto osoby postrádají. Málo podrobný návod na manipulaci. Chtělo by to víc odlišit manipulaci s TV od DVD, když se produkt nabízí v jednom vyhotovení.

GoGEN PDX 923

GoGEN PDX 923

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• Slušné provedení a dobré vlastnosti
  • Nevhodné umístění infrasenzoru pro příjem signálu dálkového ovládání - obdobně to ale mají nyní i další přehrávače

Přístroj jsem chtěl pořídit jako náhradu Sencor SPV 7909T, který nemá tuner DVB-T2 signálu. Gogen PDX 923 ale neumožňuje ovládání z DO, jestliže je obrazovka složená na základně a přístroj je postavený ke sledování pořadu ve svislé poloze s plochou obrazovky proti divákovi. V takovém případě totiž obrazovka překryje infrasenzor umístěný na rohu základny. Ukrytá jsou současně také obslužná tlačítka na základně. Pro mé účely je tak zařízení nepoužitelné. Původní Sencor má chytře kromě ovládacích prvků na základně také pět dalších tlačítek a infrasenzor dole na volné ploše otočné obrazovky. Škoda, že dobrá řešení podléhají těm výrobně jednodušším.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25