Orava PD-307

kvalitní výrobek

• , zakoupeno v ELEKTROCENTRUM-EAT

• Design,moc pěkný obraz a zvuk,DVB-T,cena
    • asi baterie,ještě jsem nezkoušela

výrobek překvapil,jsem velmi spokojená,jen mám občas malinko problém naladit ČT4,ČT1,ČT2 ,ostatní kanály chytám na anténu velmi dobře a jejich asi 1O.přislušensvtí má brašnu do auta,sluchátka,anténu,dálk.ovladač a váží 1.9kg

• , zakoupeno v Helkon

• SUPR OBRAZ,JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ,CELKOVĚ MOC PĚKNÝ PŘEHRAVAČ A TELKA V JEDNOM
    • MÁLÁ SLABINA JE MALÁ VÝKONOST VESTAVĚNÉ BATERIE OPROTI KONKURENČNÍM PŘENOSNÝM DVD PŘEHRÁVAČŮM

JSEM CELKOVĚ SPOKOJEN.JAK SE ŘÍKA ZA MÁLO PENĚZ HODNĚ MUZIKY.U KONKURENČNÍCH ZNAČEK TAKTO VYBAVENÝ PŘEHRÁVAČ BY STÁL DVAKRÁT TOLIK.DNES JIŽ NEPLATÍ ŽE ZNÁMÁ ZNAČKA ROVNÁ SE LEPŠÍ KVALITA.POUZE SE PLATÍ ZNAČKA A KVALITA JDE DO KYTEK.POKUD NECHCETE ZBYTEČNĚ UTRÁCET PENÍZE A CHCETE SI UŽÍT KVALITNÍ OBRAZ TAK JEN MOHU DOPORUČIT

4 kg

LCD 9", DVB-T, 16:9,display otočný o 180°,Podporované formáty DVD/DVD+-R/+-RW/MP3 /VCD/CD/CD-R/-RW/DivX/JPEG,

SD/MMC/MS a USB, AV vstup/výstup, Anti-Shock, výstup pro sluchátka.

2zákazníci nedoporučují produkt

• sd a usb
    • šrot, cárach, navod na ... , firmware nefunkcni, ubohe detske menu

nekupovat

• Kvalitní značka.
    • pěkný vzhled.
    • Minimální hlasitost se mi zdá až moc hlasitá.
    • 9 palcový.
    • monitor s poměrem stran 16:9 atd.:
    • Otočný monitor o 180 °.
    • Usb vstup.
    • Naladil jsem si kolem deseti kanálů z toho asi čtyři se sekají, ale anténku stačí trošku posunout na jiné místo a vše funguje při lepším počasí.
    • Výdrž baterie.

Obrazovku jsem si čistil prostředkem na to určeným, ale je trošku poškrábaný, při provozu to není vidět.
    Potřeba se naučit s návodem a ovladačem.

• , zakoupeno v Electro World

• 9" Display
    • Kvalita obrazu
    • ergonomie ovládání

Rozhodoval jsem mezi více DVD přehrávači v ceně do 3.000Kč:
    Sony DVP-FX770 pouze 7" display, osekaný obraz.
    Panasonic DVD-LS70EG pouze 7" display, ale celkově vetší rozměr přehravače než u 9" Oravy.
    Gogen PDXG972GR slabší zvukový výkon.

• , zakoupeno v Helkon

• SUPR OBRAZ,JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ,CELKOVĚ MOC PĚKNÝ PŘEHRAVAČ A TELKA V JEDNOM

• Dobrá věc, ale nefunguje přepínání TV/rádio. vyzkoušeno na více kusech v kamenném obchodě. dost mi tato funkce chybí. Hledal jsem software na upgrade a nic. Věc funguje jen na 98%.

Podle má nová elektronika pracovat v době pořízení na 100%, jinak bych si ji nepořídil, návod je velice stručný bez obrázků jak to podle zvoleného tlačítka má vypadat. V českém návodě chybí údaj, že při ovládání hlasitosti na přístroji je potřeba tlačítko podržet déle, slováci to tam mají. Při přepínání tv/ radio začne neustále vyhledávat kanály (cca 3 minuty) pokaždé, a dig. rádio nikde. Tomu kdo rádio nepoužívá to bude fantastická elektronika, ale ty detaily ..........

• snadná ovladatelnost
    • Snadná instalace

DOPORUČUJI

• - cena
    • - má veškerá plus ostatních konkurenčních DVD
    • zatím nic

- přehrává s USB, originální i vypálená DVD a dobře jde naladit i televize
    - jednoduché ovládání
    - v balení je i brašna a dálkové ovládání

• Dobry Dvb-T,a antena to je hlavni.

nejduležitejsi je tuner a antena u techto přijmaču.